agencja reklamowa zabrze
Strona główna | O nas | Oferta | Portfolio | Linki | Warunki współpracy | Kontakt
Artykuły:

Nadruki na tekstyliach


Stale rosnący popyt i jeszcze bardziej udoskonalone techniki produkcji sprawiły, ze powstała bardzo obszerna i róznorodna oferta folii do nanoszenia na tekstylia.
Użytkownik posiada coraz szersze możliwosci zastosowania przy nadrukach na tekstylia takie jak: koszulki, spodnie, koszulki sportowe, banery oraz kurtki nylonowe a takze na calkiem inne materiały.

Folia Flex
Flex to materiał z PCV lub bardzo cienkiego poliuretanu, posiadajacy matowa powierzchnie. Jest on miekki w dotyku.
Z powodu jego obciazalnosci oraz spieralnosci w temperaturze do 80°C jest on uzywany glównie do nadruków na ubraniach sportowych i roboczych.
Folie flex dobrze utrzymują się na różnych niesilikonowych materiałach: 100% bawełny, 100% poliestru, mieszanki bawełny i poliestru, mieszanki akrylowe, flis, pochodne poliestru, czapeczki poliestrowo-bawełniane, podkoszulki, kurtki, kieszenie.
Występuje w kolorach podstawowych, brokatowych, odblaskowych.

Folia Flock
Posiada ona
jedwabisto-gładką fakturę, jest miekka w dotyku. Poniewaz posiada ona takie samo zastosowanie jak folia Flex, mozna je stosowac zamiennie. Aplikacje flockowe charakteryzują się stałością barw, odpornością na wode i ścieranie.
Materiał ten nadaje się do tkanin z włókien naturalnych, takich jak: 100% bawełny, 100% poliestru, mieszanki bawełny i poliestru, mieszanki akrylowe, flis, pochodne poliestru, czapeczki poliestrowo-bawełniane, podkoszulki, kurtki, kieszenie.

Kolory: biały, czarny, niebieski, granatowy, czerwony, żółty, zielony, szary, pomarańczowy.

c.d.n.
.:© CADDO       Sklep internetowy Twoja-Reklama.com.pl